Кожна людина рано чи пізно помирає, уникнути цього неможливо. Смерть родичів, особливо близьких, — це завжди трагедія для сім’ї. У такій ситуації не кожен зможе швидко зібратися з силами та організувати достойний похорон. Ще гірше, коли родичам доводиться хвилюватися про перевезення тіла покійного (https://ritual24.com.ua/perevezennya-pomerlyh/) до іншого міста або навіть країни. Велика кількість дозвільних документів та складності іншого характеру ставлять непідготовлену людину в тяжке становище. В цьому випадку варто скористатися допомогою похоронного бюро, що надає ритуальні послуги в тому числі й такі, як транспортування тіла померлого на значні відстані.

В Києві можна скористатися послугами агенції «Ритуал 24», де для кожного клієнта знайдеться індивідуальний підхід та чуйне ставлення. З подробицями співробітництва можна ознайомитися на сайті. Агенти «Ритуал 24» допоможуть з:

  • орендою залу для прощання на обрану дату;

  • викопуванням могили та підбором місця на цвинтарі;

  • наданням транспорту для траурної процесії;

  • організацією релігійних обрядів та поминального обіду.

Також співробітники похоронної служби візьмуть на себе оформлення необхідних документів, спілкування з лікарем та співробітниками поліції та моргу, узгодження всіх моментів, пов’язаних з проведенням розтину, якщо це необхідно.

Як організувати перевезення труни з тілом померлого

Якщо людина померла в іншому місті чи за межами України, її тіло потрібно буде доставити на місце поховання. Залежно від відстані, побажань та фінансових можливостей родичів зробити це можна літаком, потягом або автомобілем, що має спеціальне обладнання. Процес підготовки перевезення займає багато часу та пов’язаний з оформленням великої кількості дозвільних документів. У перелік входить:

  • свідоцтво про смерть;

  • медична довідка про розтин тіла, якщо він проводився;

  • оплачений квиток для померлого та особи, що супроводжує труну (якщо тіло перевозять літаком або потягом);

  • довідка, що підтверджує наявність труни з цинку та її герметичне запаювання;

  • довідка про бальзамування покійного;

  • дозвільний документ з санітарно-епідеміологічної служби.

У випадках перевезення труни потягом чи літаком додатково потрібно замовити дерев’яний ящик для транспортування габаритного вантажу. Варто зазначити, що всі документи мають бути оформлені мовами країн, з якої та до якої здійснюється переміщення. При транспортуванні тіла з-за кордону додатково потрібно мати довідку про те, що в тілі та труні відсутні речовини та предмети, переміщення яких через кордон України заборонено.

Як бачите, перелік документів досить великий, тож співробітники ритуальної агенції суттєво допоможуть з оформленням.

Перевезти труну з тілом навіть у межах країни досить непросто, тому варто звернутися до компанії, що має спеціальну ліцензію на таку діяльність та може надати транспорт, обладнаний належним чином. В цей час варто зайнятися організацією поховання — відвідати ритуальний магазин, домовитися про місце на цвинтарі та замовити поминальний обід. Все це можна також довірити співробітникам похоронного бюро, хоча дехто намагається робити все самостійно й таким чином відволіктися від сумних думок та легше пережити втрату близької людини.